White Glo Professional choice

€8.00
Tax included

WHITE GLO PROFESSIONAL CHOICE ZOBU PASTA 150 g

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

WHITE GLO PROFESSIONAL CHOICE ZOBU PASTA

Professional choise (Profesionālā izvēle).150g

Šīs zobu pastas formula sākotnēji tika izstrādāta aktieriem un modeļiem. Ar regulāru lietošanu, atbrīvosieties no dzeltes uz emaljas un nespodrības, kuru  bieži izraisa pārtika un dzērieni ar pievienotām pārtikas  krāsvielām.  White glo  Profesional choise , palīdzēs atjaunot jūsu zobu dabīgo baltumu , sniedzot Jums starojošu smaidu.

NORĀDĪJUMI: Lietojiet katru dienu Jūsu ierastās zobu pastas vietā.

Rūpīgi iztīriet zobus divreiz dienā. Bērniem līdz 6 gadu vecumam: izmantojiet zirņa lieluma apjomu, uzraugot bērnu, lai samazinātu norīšanas iespēju. Ja lietojat papildus fluora piedevas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Pirms šīs zobu pastas lietošanas ieteicama ģimenes ārsta konsultācija  grūtniecēm un bērniem līdz divpadsmit gadu vecumam.

Paredzēts ikdienas lietošanai, kā arī lietošanai ar elektrisko zobu birsti. Dāvanā zobu birste un zobu bakstāmie kociņi.

.SASTĀVS: kalcija karbonāts, aqua (ūdens), glicerīns, sorbitols, silīcija dioksīds, kālija nitrāts, aromāts (garša), nātrija laurilsulfāts, karboksimetilahidroksietilceluloze,īru sūna (karagenāns), CI 77891 (titāna dioksīds), nātrija saharīns,savvaļas rozes eļļa, nātrija monofluorofosfāts.

www.facebook.com/whiteglolatvia

Ražots Austrālijā. Importētājs.SIA Ramy-B,Carnikava,Falkas.Tālr.(+371) 26130360.

Sastāvs(indigrients),partijas numuru, ražošanas datumu  skatīt uz iepakojuma. Derīguma termiņš: 3 gadi

 

25 Items