WhiteGlo crave away

€8.00
Tax included

ZOBU PASTA APETĪTES KONTROLEI

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

ZOBU PASTA APETĪTES KONTROLEI

Izskatieties vislabāk! Jūties vēl labāk! Ar White Glo

Tagad jūs varat izskatīties un justies lieliski, izmantojot White GloCrave-Away zobu pastu apetītes kontrolei.

Izmantojot šo zobu pastu, jūs izvēlaties:

  - kontrolēt savu apetīti

-ļaut savam  baltajam smaidam mirdzēt!

Kā darbojas White GloCrave-Away zobu pasta apetītes kontrolei?

Pēc vairākiem pētniecības gadiem White Glo ir izstrādājis Crave-Away efektīvu homeopātisku augu formulu, kas palīdz mazināt izsalkumu dienas laikā. Tā ir pirmā šāda veida zobu pasta pasaulē!

 

Palīdz mazināt apetīti un izsalkumu!

Šī homeopātiskā formula tiek uzsūkta asinīs caur mutes dobumu, kamēr tīrat zobus. Unikālās sastāvdaļas nosūta signālus uz smadzenēm, informējot par “sāta” sajūtu un palīdzot mazināt apetīti un izsalkumu! Pēc zobu mazgāšanas jūs vairs neizjutīsit tādu vēlmi ēst!

 Arī zobu baltināšana!

White Glo apvieno unikālas apetīti mazinošas sastāvdaļas un pierādītu iedarbīgu zobu balināšanas formulu, rūpējoties par izcilu zobu higiēnu.

Īpašā ExtraStrength formula izbalina krāsu zaudējušo un dzelteno zobu emalju, ko bieži rada ēdiens, dažādi dzērieni, kafija un smēķēšana.

Parūpējieties par sevi, ēdiet veselīgi, bieži nodarbojieties ar sportu un apvienojiet šādu dzīvesveidu ar White GloCrave-AwayTM zobu pastu apetītes kontrolei.

Sīkāku informāciju par aktīvo sastāvdaļu labajām īpašībām meklējiet internetā. Zobu pasta jālieto apvienojumā ar veselīgu, kontrolētu diētu un regulāru sportošanu.

 

Apetītes ierobežošana ar laiku var palīdzēt samazināt svaru

10 Items