WhiteGlo Sensitive Forte +

€8.00
Tax included

Sensitive forte+ zobu pasta (Jutīgiem zobiem un sāpošām smaganām).150g

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

Sensitive forte+ zobu pasta (Jutīgiem zobiem un sāpošām smaganām).150g

Jutīgi zobi un sāpošas smaganas sagādā Tev diskomfortu? Ir risinājums!  White Glo Sensitive forte + ir maiga,  ikdienas lietošanas zobu  pasta, kas paredzēta cilvēkiem ar jutīgiem zobiem. Regulāri lietojot šo zobu pastu ,Jūs aizmirsīsiet par nepatīkamām sajūtām, ko izraisa saldējums, augļu sulas, auksti vai karsti dzērieni. Sensitive forte+ aizsargā zobus pret aplikuma veidošanos  un cīnās  pret  zobu bojāšanos. Zobu jutība var izraisīt smaganu atkāpšanos, noārdot zobu emalju ar skābi saturošu pārtiku un dzērieniem. Atjaunojošā formula ar zaļās tējas Antioksidantiem- svaiga elpa visas dienas garumā.

NORĀDĪJUMI: Lietojiet katru dienu Jūsu ierastās zobu pastas vietā.

Rūpīgi iztīriet zobus divreiz dienā. Bērniem līdz 6 gadu vecumam: izmantojiet zirņa lieluma apjomu, uzraugot bērnu, lai samazinātu norīšanas iespēju. Ja lietojat papildus fluora piedevas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Pirms šīs zobu pastas lietošanas ieteicama ģimenes ārsta konsultācija  grūtniecēm un bērniem līdz divpadsmit gadu vecumam.

Paredzēts ikdienas lietošanai, kā arī lietošanai ar elektrisko zobu birsti. Dāvanā zobu birste un zobu bakstāmie kociņi.

SASTĀVS: kalcija karbonāts,aqua(ūdens), glicerīns, sorbitols, silīcija dioksīds, kālija nitrāts, aromāts (garša), nātrija laurilsulfāts, karboksimetilahidroksietilceluloze,īru sūna (karagenāns), CI 77891 (titāna dioksīds), nātrija saharīns,zaļās tējas lapu ekstrakts, savvaļas rozes eļļa, nātrija monofluorofosfāts.

25 Items