WhiteGlo Anti-Plaque

€8.00
Tax included

Anti – plaque (pret zobakmens veidošanos).150g

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

Anti – plaque (pret zobakmens veidošanos).150g

 

Zobu pastas satāvā iekļautais antiseptiķis,efektīvi iznīcinabaktērijas un citus kaitīgos mikroorganismus, kā arī cīnās ar zobakmeni. Šī zobu pasta paredzēta zobakmens novēršanai un profilaktiskiem nolūkiem ar zobu baltināšanas efektu.

 

NORĀDĪJUMI: Lietojiet katru dienu Jūsu ierastās zobu pastas vietā.

Rūpīgi iztīriet zobus divreiz dienā. Bērniem līdz 6 gadu vecumam: izmantojiet zirņa lieluma apjomu, uzraugot bērnu, lai samazinātu norīšanas iespēju. Ja lietojat papildus fluora piedevas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Pirms šīs zobu pastas lietošanas ieteicama ģimenes ārsta konsultācija  grūtniecēm un bērniem līdz divpadsmit gadu vecumam.  Paredzēts ikdienas lietošanai, kā arī lietošanai ar elektrisko zobu birsti. Dāvanā zobu birste un zobu bakstāmie kociņi.

SASTĀVS: Kalcija karbonāts, ūdens, glicerīns, sorbīts, silīcija dioksīds, aromāts (smarža), nātrija laurilsulfāts, karboksimetilhidroksietilceluloze, īru sūna (ChondrusCrispus) (karagināns), CL77891(titāna dioksīds), nātrija saharīns,Mezrozīšu (Rosa Canina) augļu eļļa,cetilpiridīnija hlorīds 0.05%w/v,

64 Items