Total Mouth Detox zobu pasta ar aktīvo ogli

Total Mouth Detox zobu pasta ar aktīvo ogli

€8.00
Tax included

TOTAL MOUTH DETOX ZOBU PASTA 150g

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

TOTAL MOUTH DETOX ZOBU PASTA
Dziļa attīrīšana jūsu zobiem un mutes dobumam. Šī baltinošā zobu pasta ir izstrādāta ar absorbentām aktivētās ogles daļiņām, kuras palīdzēs jums dziļi attīrīt mutes dobumu, zobus, kā arī atbrīvoties no nevēlamām baktērijām.

Jaunā WhiteGloFlosser Tips zobu birste
Vislabākajiemrezultātiemiesakamizmantot White Glo Activated Charcoal zobupastu un White Glo Flosser Tip zobubirstikopā. Zobubirstes sariņi irīpaši izstrādāti, lai, kopā ar aktivētās ogles daļiņām zobu pastā, nodrošinātu vislabākos tīrīšanas un baltināšanas rezultātus.

WhiteGlo Dental Flosser zobu bakstāmie
Izmantojiet, lai atbrīvotos no ēdiena pārpalikumiem un aplikuma uz zobiem grūti aizsniedzamās vietās.

Instrukcija: Izmantojiet regulāri jūsu ierastās zobu pastas vietā. Tīriet zobus divreiz dienā. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieteikts izmantot zirnīša lieluma zobu pastas daudzumu pieaugušā uzraudzībā. Grūtniecēm un bērniem jaunākiem par 12 gadiem pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

SASTĀVS:
Kalcija karbonāts, ūdens, glicerīns, sorbīts (saldinātājs), silīcija dioksīds, aromatizētāji, nātrija laurilsulfāts, karboksimetilhidroksietilceluloze, īru sūna (chondruscrispus), kokogles pulveris, Cl 77891 (titāna dioksīds), saldinātāji, rosacanine augļu eļļa,papaijas enzīmi, bromelains, nātrija saharīns,eikaliptols, nātrija monofluorfosfāts.

40 Items