Diamond Series

€32.00
Tax included

Diamond Series (Uzlabota Zobu Balināšanas Sistēma Bez Peroksīda)

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

EFEKTĪVA BALINOŠĀ FORMULA BEZ PEROKSĪDA

BALINĀŠANAS PROCESS:

Jaunā revolucionārā White Glo Diamond Series Whitening System zobu balināšanas sistēma notīra zobu emalju, nekaitējot tai (neberžot to) un atbrīvojot to no traipiem un dzeltenās nokrāsas, kas veidojusies gadiem ilgi. Šī ir ekskluzīva, zobārstu izstrādāta balināšanas sistēma bez peroksīda, kuras uzdevums ir ātri nodrošināt efektīvu rezultātu — žilbinoši mirdzošu smaidu.

DROŠA BEZ PEROKSĪDA BEZMAKSAS IKDIENAS KOPŠANA :

Aizvietojiet savu ierasto zobu pastu ar White Glo Professional Choice — tas ir labākais veids, kā rūpēties par savu jauno mirdzošo smaidu.

Lietojiet White Glo zobu pastu ikdienā, lai pasargātu zobus no caurumu veidošanās un noņemtu aplikumu un traipus, padarot zobus baltākus.

Austrālijas Zobārstu asociācijas apstiprinājuma zīmogs attiecas tikai uz White Glo Professional Choicezobu pastu.

VIENKĀRŠA LIETOŠANA — INSTRUKCIJAS · Uzklājiet White Glo Diamond Seriesbalinošo gelu tieši uz zobu formai pielāgotās kapes. · Uz 5­­­–15 minūtēm ielieciet kapi mutē. Lietojiet reizi dienā vienu nedēļu. · Ik dienas tīriet zobus ar papildus pievienoto White Glo zobu pastu, un rezultāti būs redzami 7 dienu laikā. · Sīkāka informācija ir sniegta uz instrukciju kartītes, kas atrodama kastītē.24 Items