White Glo DIAMOND SERIES Balināšanas zīmulis

€18.00
Tax included

White Glo DIAMOND SERIES Balināšanas zīmulis

Quantity

  • Fast Delivery Fast Delivery

White Glo DIAMOND SERIES Balināšanas zīmulis

 

Baltāki zobi vairo pašpārliecību un padara cilvēku vizuāli jaunāku un pievilcīgāku. Laika gaitā zobu krāsu sabojā smēķēšana, kafija, sarkanvīns un dabiskais novecošanās process.

 

Tagad, pateicoties White Glo Diamond Series balināšanas zīmulim un sloksnītēm, Jūs varat atjaunot savu zobu sākotnējo baltumu.

 

DIAMOND SERIES balināšanas zīmulis

Pagrieziet zīmuļa pamatni, lai uzklātu gelu uz birstes. Uzklājiet gela kārtiņu uz zobiem (neuzklājiet to uz smaganām) un atstājiet uz 10­–30 minūtēm. Procedūras laikā neēdiet un nedzeriet, un pēc tās izskalojiet muti ar ūdeni. Lai sasniegtu labākos rezultātus, atkārtojiet procedūru 2–3 reizes dienā.

 

Sastāvdaļas: glicerīns, ūdens, celulozes sveķi, etilēndiamīntetraetiķskābe (EDTA), nātrija hlorīts, D,L-metanols, citronskābe.

 

DIAMOND SERIES balināšanas sloksnītes

BONUSS — 7 plānas un elastīgas White Glo Diamond Series balināšanas sloksnītes ar ekskluzīvo White Glo zobu balināšanas gelu. Šī gela sastāvā ir tās pašas balinošās sastāvdaļas, ko zobu balināšanai izmanto zobārsti. Sekojiet kastītē atrodamajām norādēm.

 

Sastāvdaļas: glicerīns, ūdens, celulozes sveķi, nātrija hlorīts, etilēndiamīntetraetiķskābe (EDTA), D,L-metanols, citronskābe.

 

Uzglabājiet sausā, vēsā vietā, prom no tiešiem saules stariem

 

UZMANĪBU!

Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Nenorīt un nepieļaut iekļūšanu acīs.

Cilvēkiem, kas cieš no kolīta, smaganu problēmām, smaganu „atkāpšanās”, čūlām mutē vai parodontozes, par šī produkta lietošanu jākonsultējas ar zobārstu.

Lietojot produktu, var būt novērojams īslaicīgs zobu jutīgums. Pārtrauciet produkta lietošanu, ja novērojat ilgstošu diskomfortu vai kairinājumu. Vērsieties pie zobārsta, ja simptomi nepazūd.

Ja esat grūtniece vai barojat ar krūti, pirms produkta lietošanas konsultējieties ar ārstu/zobārstu.

 

4 Items