WhiteGlo crave away

€8,00
AR PVN

ZOBU PASTA APETĪTES KONTROLEI

Daudzums

  • Piegāde 3 dienu laikā ar DPD kurjeru Piegāde 3 dienu laikā ar DPD kurjeru

ZOBU PASTA APETĪTES KONTROLEI

Izskatieties vislabāk! Jūties vislabāk! Ar White Glo

 

White Glo®

 

Tagad jūs varat izskatīties vislabāk un justies lieliski, izmantojot White GloCrave-AwayTM zobu pastu apetītes kontrolei, mazgājot zobus ik dienas.

Izmantojot šo zobu pastu, jūs izvēlaties:

-          iegūt un uzturēt veselīgāku un tievāku ķermeni,

-          ļaut savam pārliecinātajam un baltajam smaidam mirdzēt!

 

Kā darbojas White GloCrave-AwayTM zobu pasta apetītes kontrolei?

Pēc vairākiem pētniecības gadiem White Glo ir izstrādājis Crave-AwayTM — efektīvu homeopātisku augu formulu, kas palīdz mazināt izsalkumu dienas laikā. Tā ir pirmā šāda veida zobu pasta pasaulē!

 

Palīdz mazināt apetīti un izsalkumu!

Šī homeopātiskā formula tiek uzsūkta asinīs caur mutes dobumu, kamēr mazgājat zobus. Unikālās sastāvdaļas nosūta signālus uz smadzenēm, informējot par “sāta” sajūtu un palīdzot mazināt apetīti un izsalkumu! Pēc zobu mazgāšanas jūs vairs neizjutīsit tādu vēlmi ēst!

 

Arī zobu balināšana!

White Glo apvieno unikālas apetīti mazinošas sastāvdaļas un pierādītu iedarbīgu zobu balināšanas formulu, rūpējoties par izcilu zobu higiēnu.

Īpašā ExtraStrength formula izbalina krāsu zaudējušo un dzelteno zobu emalju, ko bieži rada ēdiens, dažādi dzērieni, kafija un smēķēšana.

Parūpējieties par sevi, ēdiet veselīgi, bieži nodarbojieties ar sportu un apvienojiet šādu dzīvesveidu ar White GloCrave-AwayTM zobu pastu apetītes kontrolei.

Sīkāku informāciju par aktīvo sastāvdaļu labajām īpašībām meklējiet internetā. Zobu pasta jālieto apvienojumā ar veselīgu, kontrolētu diētu un regulāru sportošanu.

 

Apetītes ierobežošana ar laiku var palīdzēt samazināt svaru

20 vienības: